Bleep

Güvenli Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48.1 MB
  • Version 1.02
  • Dil TR / EN
  • Firma BitTorrent, Inc.
Bleep; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz son derece güvenli bir mesajlaşma servisidir.

Bleep; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz son derece güvenli bir mesajlaşma servisidir.

Arkadaşlarınız veya aileniz ile güvenli bir şekilde mesajlaşmanızı sağlayan uygulama ile arkadaşlarınıza metin mesajları göndermenin yanı sıra sesli görüşmeler de yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirmeye sunulan Bleep, şifreleme özelliğine sahip yapısı sayesinde göndermiş olduğunuz metin mesajlarını gizleyerek, sadece sizin ve alıcının görmesini sağlıyor.

Kendi sunucularını kullanmayan, gönderilen mesajları doğrudan alıcısına ulaştıran Bleep, ayrıca gönderdiğiniz şifreli mesaj geçmişini silmenize de imkan tanıyor.

E-posta adresiniz ya da cep telefonu numaranızla giriş yaparak kullanabileceğiniz yazılım ile Google adres defterindeki kişileri sohbet listenize aktarabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ya da grup sohbetleri başlatabilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın Android, Windows ve Mac sürümleri de bulunuyor. Bu sayede bilgisayarınızdan başladığınız sohbetlere akıllı telefonlarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan başladığınız sobetinize bilgisayarınız üzerinde devam edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Bleep indir